Atsauksmes

Milzīgs PALDIES PPII “Saulīte” audzinātājām par pozitīvu pirmo pieredzi Roberta dārziņa gaitās! Jūs esat kā otras mammas! Novēlām Jums pacietību, nezaudēt savas labās sirdis, kā arī vairāk mazo audzēkņu!
Ar cieņu un īstu pateicību, Roberts Savickis un mamma Kristīne.

Liels paldies PPII ”Saulīte” par brīnišķīgo gadu. Paldies par rūpēm un fantastisko laiku, ko pavadījām kopā! Cerams, ka drīz tiksimies. Apsolām nākt ciemos un neaizmirst Jūs. Milzīgs paldies Audzinātājām par Keitiņas mācīšanu, audzināšanu un mīļošanu! Vēlam visu to labāko!
😊 Keita ar ğimeni!

Paldies mīļajām un jaukajām audzinātājām par Kristera pirmo labo pieredzi bērnu dārzā. Jūs bijāt burvīgas un mums te ļoti patika!
Kristers Krauze un vecāki.

Paldies audzinātājām par rūpēm par manu dēlu. Mums te ļoti patika!
Dmitrija mamma.

Paldies brīnišķīgajam dārziņam “Saulīte” un fantastiski gādīgajām audzinātājām par manas meitiņas lološanu, audzināšanu un mācīšanu!
Oditas mamma. 😊

Paldies PPII “Saulīte” par labām un gādīgām audzinātājām. Varu pateikt tikai labus vārdus: bērnu aprūpē, samīļo, paēdina, parūpējas par bērna tīrību. Viņš ir laimīgs. PALDIES! 14.08.2015.

Paldies audzinātājām par rūpēm par manu meitiņu! PPII “Saulīte” atstāja labu iespaidu. Pašiem sirsnīgākajiem vēlējumiem,
Ariana un viņas māte Jana.

От души благодарим,за заботу о нашей доченьке Дарье! Всем огромное спасибо,за теплоту,терпение и любовь,которую Вы дарите нашим деткам.
Искренне к Вам родители Дарьи. 21.08.2015

Огромное спасибо,всем работникам детского сада,за заботу,участие,воспитание и хорошее отношение.
Мама Варвары!

Выражаем огромную благодарность всему коллективу "Saulite". За вклад в нашего ребёнка,за ваш труд! СПАСИБО!
От Софии и родителей.

Спасибо вам большое,за то что есть такой замечательный садик "Saulite". Спасибо,что заботились о моём малыше. Я не сожалею ни грамма,что мой сын пришёл к вам.
Димина Ч. мама!